Top

Referencie

Medzi naše referencie patrí približne 6000 domov a bytov a tiež mnohé kostoly, reštaurácie, kaštiele, banky, kiná, kúpele, bytovky, ale aj kulisy niektorých známych televíznych relácií, ako sú Panelák, Inkognito, Búrlivé víno, Maf story a ďalšie.

Kontakty
6000

Domov a bytov

50

Verejných budov

15

TV projektov

24

Rokov skúseností

Výroba interiérových dverí

SLOVENSKÝ VÝROBCA

Naša rodinná firma – stolárstvo Sučanský sa venuje výrobe a montáži interiérových dverí, vchodových dverí, drevených okien, schodísk a mnohých ďalších stolárskych výrobkov.

24 ROKOV SKÚSENOSTÍ

Výrobe interiérových dverí a zárubní sa venujeme už 24 rokov. Za ten čas sme vyrobili desaťtisíce dverí a dokážeme si poradiť s mnohými výzvami.

KOMPLETNÁ PONUKA VO VIZUALIZÁCIÍ

Prezrite si kompletnú ponuku interiérových dverí vo vizualizácií. Môžete si tu nakonfigurovať a prezrieť dvere zo všetkých kategórií, všetky modely a tiež všetky dekory. Taktiež v nej nájdete prehľad základných skiel a kľučiek.

Kategórie interiérových dverí

Vyberte si z našej širokej ponuky interiérových dverí. Dvere sú usporiadané v kategóriach podľa spoločných dizajnových a technických vlastností.

Vám vo všetkých druhoch laminátov ponúkame za akciovú cenu od 139€. Cena platí aj pre dvere, ktoré prídeme pred výrobou osobne zamerať.

139 €

INTERIÉROVÉ DVERE + ZÁRUBŇA

Montáž kompletu interiérové dvere so zárubňou Vám ponúkame za zvýhodnenú cenu od 25€/ks. Táto akciová cena platí pri montáži viac ako troch kusov dverí a zárubní.

25 €

MONTÁŽ

Trápia Vás atypické miery otvorov? Pre nás nie sú žiadnym problémom. Každý otvor osobne zameriame a dvere vyrobíme tak, aby čo najpresnejšie zapasovali. Dvere na mieru sú u nás BEZ PRÍPLATKU.

ZADARMO

ZAMERANIE STAVEBNÝCH OTVOROV

Navštívte naše predajne

Nevahajte nas kontaktovat a navstivte nase predajne, kde Vam na zaklade nasich dlhodobych skusenosti radi poradime a pomozeme s vyberom najidealnejsich interierovych dveri a zarubni do vasho interieru.